ua   rus

Stream Ozone

Stream Ozone

Производство
промышленных озонаторов
и систем озонирования

 

Системи озонування Stream Ozone TM для дезінфекції поверхонь і повітря в приміщенні, зниження ризику зараження коронавірусом Covid-19

Доведено, що газоподібний озон вбиває коронавірус SARS, і оскільки структура нового коронавіруса Covid-2019 практично ідентична структурі коронавіруса SARS, можна з упевненістю сказати, що озон також буде протидіяти новому коронавірусу.

Відомо, що озон має високу окислювальну здатність, дезактивує бактерії, віруси, грибки, спори тощо. Озон вже давно увійшов у практику повсякденного життя по боротьбі з мікробіологічним забрудненням. Озон настільки сильний окислювач, що поки не відомі біологічні форми стійкі до впливу озону, а так само ті, які змогли б адаптуватися до його впливу.

Як правило, віруси являють собою невеликі незалежні частинки, що складаються з макромолекул. На відміну від бактерій, вони розмножуються тільки всередині клітини-господаря. Озон знищує віруси, дифундуючи через білковий шар в ядро нуклеїнової кислоти, що призводить до пошкодження вірусу. При більш високих концентраціях, озон руйнує зовнішню оболонку білка шляхом окислення. Існує багато публікацій, в яких показано зменшення концентрації вірусів у 1000 разів при обробці озоном.

Озон корисний в тих випадках, коли ми маємо справу з обробкою поверхні і повітря для значного зниження рівня вірусної контамінації. Дослідження вчених з Національного інституту охорони здоров'я, CDC, UCLA і Прінстонського університету, опубліковані вThe New England Journal of Medicine показали, що вірус у повітрі залишався життєздатним протягом до трьох годин, на металевих поверхнях - до чотирьох годин. На картоні вірус живе майже добу, а на пластиці і нержавіючої сталі - до двох-трьох днів. Якщо для очищення повітря досить періодично провітрювати приміщення, то для дезінфекції поверхні потрібно застосовувати методи, які дозволяли б охоплювати відкриті поверхні і в цьому випадку на допомогу приходить повітря, насичене озоном.

Дифузія озону в повітрі дозволяє дістатися до всіх відкритих поверхонь і щілин, значно знижуючи рівень мікробіологічного забруднення. Крім цього, переваги використання озону в тому, що він може працювати в приміщеннях з поверхнями, які складно обробити рідкими дезінфікуючими засобами. Він не залишає шкідливих речовин на поверхні і в повітрі, озон є формою кисню і виробляється з повітря, що не вимагає спеціалізованих місць зберігання.

Як проводити дезінфекцію повітря і поверхонь в приміщенні задля значного зниження рівня вірусної контамінації?

ПРОБЛЕМА:

Можливість зараження коронавірусом Covid-19 при контакті з поверхнями та повітрям

Інфографіка: ВР/Facebook (https://www.facebook.com/verkhovna.rada.ukraine/)

ЗАДАЧА:

Зниження ризиків зараження коронавірусом Covid-19

РІШЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМИ ОЗОНУВАННЯ STREAM OZONE TM:

Озонування приміщень проводити у відсутності персоналу!

1. У робочий час:
Короткострокова обробка озоном (до 20 хвилин на обробку) невеликих за обсягом приміщень (просторів) з можливістю провітрювання (до 10 хвилин на провітрювання).

2. У неробочий час:
Довгострокова обробка озоном приміщення, наприклад у нічний час (до 4 годин на обробку) з можливістю провітрювання або вентиляції повітря (до 4 годин). Рішення для приміщень великих обсягів, де цикл заміщення повітря займає близько 1 години.

Приклади:
•    Медицина (озонування салонів швидкої допомоги, озонування окремих приміщень в лікарнях, озонування верхнього одягу);
•    Транспорт;
•    Магазини;
•    Склади;
•    Салон, окремі офіси і кабінети і т.д.

Більш докладно Вам допоможуть зорієнтуватися наші фахівці STREAM OZONE TM!


НАШІ КОНТАКТИ

  • Тел./факс загальний: +38 (057) 349 10 49
  • Відділ по роботі з клієнтами: +38 (050) 343 88 03
  • Эл. пошта:info@streamozone.com.ua
  • Офіс: Україна, м. Харків, вул. Академічна, 1