eng   ua   rus  

Stream Ozone

Stream Ozone

Виробництво
промислових озонаторів
та систем озонування

 

СИСТЕМИ ОЗОНУВАННЯ ДЛЯ ІНКУБАТОРІВ

Системи озонування Stream Ozone - це комплексне рішення для дезінфекції приміщень пташників і інкубаторних станцій. Озон потужний дезінфікант, який завдяки своїй газоподібній формі заповнює весь наданий йому об'єм. Знезараженню піддаються повітря і всі поверхні в приміщенні. Комплексне застосування озону для різних процесів - запорука збільшення показників ефективності діяльності птахівничих підприємств.

Так найчастіше для дезінфекції тари використовують метод термічної обробки парою, проте, для пластикової та паперової тари такий метод дезінфекції не підходить бо призводить до її псування. Дезінфекція тари озоном проводиться при кімнатній температурі, забезпечується збереження тари і її повне знезараження.

Обробка озоном інкубаційного яйця дозволяє в значній мірі зменшити кількість бактерій на його поверхні, що позитивно впливає на виводимість. Дослідження показали підвищення показників виводимості і збереження на 10% від існуючого рівня.

Для збільшення термінів зберігання продуктів птахівництва, використовують холодильне обладнання. Холод дозволяє уповільнити процеси псування продукції, які прямо пов'язані з ростом мікрофлори на її поверхні. Озонування дозволяє знищити мікрофлору на поверхні продукції, що зберігається, і значно збільшити термін її зберігання, без втрати первинних якостей.

Після дезінфекції приміщення озоном з нього пропадають всі неприємні запахи. Яскраво виражений ефект дезодорації є одним з приємних побічних властивостей озону.


Дізнатися, як ми це робимо
Подивитися, де ми це вже робили