eng   ua   rus  

Stream Ozone

Stream Ozone

Виробництво
промислових озонаторів
та систем озонування

 

СТЕРИЛІЗАТОР EOD MINI

EOD MINI – це прилад, що генерує дезінфікуючий розчин із звичайної води та знищує 99,9% бактерій, вірусів, грибків, плісняви та інших патогенів (включно вірус СOVID19).

купити стерилізатор EOD MINI
Швидкість виробництва дезінфікуючого засобу з води: 1-10 літра за цикл
MIN тривалість циклу: 1 хвилина
MAX тривалість циклу: 120 хвилин
Термін дії створеного розчину: 15 хвилин після закінчення циклу
Розміри: 66mmx60mmx45mm
Вага: 90g
Країна виробництва: Фінляндія
Гарантія: 12 місяців

Як використовувати стерилізатор EOD MINI?

Стерилізатор ЕOD MINI є компактним приладом, який поміщається в долоню і важить всього 90 г. Для його використання необхідно налити в ємність води (графін, банку або будь-який інший посуд), повністю занурити прилад під воду і включити його на час в залежності від кількості води та Вашої поточної потреби в використанні EOD MINI. Нижче представлені приклади використання стерилізатора ЕOD MINI.

Незначне мікробне навантаження 1 хвилина на літр води (N хвилин на N літрів) - прибирання, ощадна санітарна обробка, обробка рослин, дезінфекція питної води

Середнє мікробне навантаження 2 - 5 хвилин на літр води (2N-5N хвилин на N літрів) - загальна санітарна обробка, прибирання туалету, дезінфекція рук, миття та ополіскування фруктів і овочів, інших продуктів харчування.

Значне мікробне навантаження 10 хвилин на літр води (10N хвилин на N літрів) - загальна санітарна обробка, прибирання туалету, уникнення передачі мікробів (обробка дитячих іграшок, обробка кошиків для тварин, іграшки для тварин, обробка транспортних засобів, рибальських снастей, горщиків для квітів, інше), боротьба з неприємними запахами, замочування плям

Сильне мікробне навантаження 20 хвилин на літр води(20N хвилин на N літрів) - трубопрові/водостоки

Стерилізатор EOD MINI - це погружной прилад для дезінфекції води шляхом електрохімічного перетворення розчиненого у воді кисню в озон. Після підключення приладу до електромережі Ви зможете спостерігати інтенсивне газоутворення у воді, в результаті якого утворюються дрібні бульбашки газу насиченого озоном. Таким чином, відбувається швидке та ефективне насичення води природним і екологічно чистим окислювачем - озоном.

Озон забезпечує знищення патогенної мікрофлори (бактерій, вірусів, грибків, цвілі, дріжджів і т.д.) у воді і на поверхнях, які стикаються з водою. Озон є унікальним окислювачем. До озону, на відміну від інших окислювачів (хлорвмісних окислювачів, УФ і т.д.), патогени не виробляють звикання, тобто до сих пір не виявлені стійкі патогени до впливу озону. Озон є короткоживучий окислювач, утворений з атомів кисню, за нетривалий час озон знову перетвориться в звичайну форму кисню, яким ми дихаємо і який частково розчинений у воді.

Замовлення приймаються за тел.: +38 (050) 343 88 03