eng   ua   rus  

Stream Ozone

Stream Ozone

Виробництво
промислових озонаторів
та систем озонування

 
 

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА ЗЕРНА: ДЕ МИ ЦЕ ВЖЕ РОБИЛИ?

Системи озонування для передпосівної обробки зерна розроблені спільно з провідними експертами в селекції посівного матеріалу. Озон - унікальний окислювач, який бореться з патогенною мікрофлорою на поверхні зерна, при цьому виконуючи функції активуючого агента. Застарілі способи передпосівної підготовки негативно впливають на посівний матеріал, пригнічуючи його. Підвищення врожайності досягається за рахунок комплексного впливу озону на зерно. Озон нейтралізує патогени, які негативно впливають на посівний матеріал, після обробки всередині зерна активізуються обмінні процеси, за рахунок чого досягається поліпшення показників схожості і енергії проростання. Після посіву весь посівний матеріал сходить одноразово, що важливо при збиранні врожаю. У підсумку сукупність позитивних впливів, що надаються озоном, призводить до значного збільшення врожайності.


Замовники: КСП «Дружба»; КСП «Іскра», АТ «Павлівка», КСП «Агрофірма колгосп Росія».

Завдання: Створити мобільну систему озонування, яка могла б працювати в умовах високої запиленості і вологості, могла бути не чутлива до умов транспортування до місця обробки. Підвищити показники врожайності.

Рішення: Була виготовлена мобільна система озонування що складається з двох генераторів озону, компресора, колектора, трубної обв'язки і інжекторів для подачі озону в товщу зерна. Озонатори виготовлені з урахуванням важких умов експлуатації. Застосування системи озонування збільшило показники врожайності від 10 до 40%.

Ознайомитися з актами про проведення обробки можна надіславши нам листа із запитом.


Дізнатися, як ми це робимо
Подивитися наші контакти