eng   ua   rus  

Stream Ozone

Stream Ozone

Виробництво
промислових озонаторів
та систем озонування

 

РИБНІ ГОСПОДАРСТВА: ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

Системи озонування для промислових підприємств поділяються на два типи: системи для подачі озону безпосередньо в атмосферу оброблюваного приміщення і системи для озонування води.

Системи першого типу використовуються для дезінфекції, дезодорації, дератизації в приміщеннях. Так само системи озонування подібного типу застосовуються для очищення викидних газів від шкідливих забруднень і патогенної мікрофлори.

Системи другого типу використовуються для озонування різних рідин.

Система може бути змонтована на стіні або на рамі. Система озонування для подачі озону в атмосферу приміщення складається з осушувача, компресора, генератора озону, блоку управління з таймером, колектора з витратомірами і трубопровідної розвідної мережі. Для генерації озону використовується повітря, яке готується осушувачем, потім компресором робочий газ подається на генератор озону. Обладнання з осушеного повітря генерує озон, який подається по спеціальної озоностойкій трубопровідній мережі в місце використання газу.

Система озонування води складається з генератора озону, осушувача повітря, компресора, насоса і контактної колони. Повітря з атмосфери через осушувач за допомогою компресора подається на генератор озону. Генерований озон подається на контактну колону, в якій він змішується з водою, потім озонована вода подається в місце подальшого її використання.


Дізнатися, де ми це вже робили
Подивитися наші контакти