eng   ua   rus  

Stream Ozone

Stream Ozone

Виробництво
промислових озонаторів
та систем озонування

 

Озонування холодильних камер (м'ясо, птах, риба): ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

Система озонування Stream Ozone для холодильних камер (м'ясо, птах, риба) діляться на три типи: системи для подачі озону безпосередньо в атмосферу оброблюваного приміщення, системи для озонування води і системи для очищення стічних вод і повторного їх використання.

Системи першого типу використовуються в холодильних камерах, камерах дефростації, відділеннях розфасовки м'ясної сировини, сушильних камерах, сировинних відділеннях. Головною метою озонування є поліпшення показників збереження і термінів зберігання продукції і зменшення рівня забрудненості виробничих приміщень грибками, бактеріями і вірусами.

Системи другого типу використовуються для додання воді властивостей потужного, екологічно чистого дезинфектанта. Озонована вода використовується для дезінфекції обладнання, обробки продукції і може подаватися у вигляді туману або рідини.

Системи третього типу використовуються для очищення стічних вод від жирів, вуглеводів та інших домішок після миття м'яса, обладнання, перед скиданням їх в каналізацію. При установці комплексної очистки очищену воду можна використовувати повторно в виробничому циклі.

Всі системи озонування можуть бути змонтовані на окремій рамі або на стіні в будь-якому місці м'ясокомбінату. Система озонування для подачі озону в атмосферу приміщення складається з осушувача, компресора, генератора озону, блоку управління з таймером, колектора з вимірювання витрат речовини трубопровідної розводящої мережі. Для генерації озону використовується повітря, яке готується осушувачем, потім компресором робочий газ подається на генератор озону. Озонатор з осушеного повітря генерує озон, який подається на колектор. Колектор розподіляє озон по оброблюваних приміщенях. З колектора озон потрапляє в спеціальну озоностійку трубопровідну мережу, в оброблюваному приміщенні труба змонтована на рівні стелі, в місці подачі озону в трубі передбачені отвори різного діаметру, для рівномірної подачі газу.

Система озонування води складається з генератора озону, осушувача повітря, компресора, насоса, контактної колони і буферної ємності. Повітря з атомсфера, через осушувач, за допомогою компресора подається на генератор озону. Згенерований озон подається на контактну колону, в якій він змішується з водою, потім озонована вода потрапляє в буферну ємність. З буферної ємності вода в потрібних кількостях, забирається для проведення дезінфекції.

Система очищення стічних вод складається з генератора озону, осушувача повітря, компресора, насоса, декількох контактних колон і буферних ємностей, жироловок, флотаторів та інших додаткових фільтрів. В системі забруднена вода надходить на систему фільтрів з уловлювання жирів і великої суспензії. Далі повітря з атомсфери, через осушувач, за допомогою компресора подається на генератор озону. Згенерований озон подається у флотатор і контактну камеру де відбувається очищення за допомогою озону, потім озонована вода потрапляє в накопичувальний бак, далі проходить фінішну обробку і може використовуватися повторно у виробництві.


Дізнатися, де ми це вже робили
Подивитися наші контакти