eng   ua   rus  

Stream Ozone

Stream Ozone

Виробництво
промислових озонаторів
та систем озонування

 

ОЗОНОВА ОБРОБКА ОВОЧЕСХОВИЩ: ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

Система озонування може бути змонтована на окремій рамі або на стіні в будь-якому місці овочесховища. Система озонування для овочесховищ складається з осушувача, компресора, генератора озону, блоку управління з таймером, колектора з витратомірами та трубопровідної розводящої мережі. Для генерації озону використовується повітря, яке готується осушувачем, потім компресором робочий газ подається на генератор озону. Озонатор з осушеного повітря генерує озон, який подається на колектор. Колектор розподіляє озон по камерах сховища. З колектора озон потрапляє в спеціальну озоностійку трубопровідну мережу, яка підведена до кожної камері, в камері труба змонтована на рівні стелі, в місці подачі озону в трубі передбачені отвори різного діаметру, для рівномірної подачі газу.

Озонування овочів в процесі зберігання

Озонування дозволяє зменшити забрудненість продукції патогенною мікрофлорою, виключити її негативний вплив. Обробка озоном в процесі зберігання уповільнює процеси псування, якщо зараження продукції відбулося до того, як вона надійшла на зберігання.

Проводиться в автоматичному режимі, як правило, в нічний час, коли в сховище немає персоналу. Здійснюється газація камери, газація припиняється за кілька годин до приходу персоналу, що б озон міг розпастися на кисень.

Дезінфекція овочесховища перед закладкою.

Здійснюється почергова газація камер сховища перед закладкою, використовуються великі дози і час експозиції. Що дозволяє повністю виключити можливість зараження продукції всередині сховища.

Дезінфекція тари

Тара є ще одним з можливих вогнищ зараження, її дезінфекція є найважливішою частиною роботи сховища. Порожню тару поміщають в одну з камер сховища, відбувається газація камери, озон дезінфікує тару.

Дератизація

Озонування ефективно не тільки для дезінфекції, але і для дератизації. Гризуни залишають приміщення, яке регулярно озонують, більш того гризуни не можуть звикнути до озону через його особливий механізм впливу.


Дізнатися, де ми це вже робили

Подивитися наші контакти